O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego początku skupiam się na tym, żeby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i rady, z których będą sposobność skorzystać. Tworzę, bowiem lubię, ale i dlatego, że pragnę rozwijać osobisty warsztat – w związku z tym jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, natomiast nawet krytykę co oczywiste popratą argumentami).
Czytaj i podziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić parę przyjemnych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy mamy inny punkt widzenia oraz różne preferencje, w związku z czym zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad opublikowaniem paru słów od siebie, także jeśli będą one negatywne – dzięki takim uwagom mogę się wciąż edukować.
Czy warto mnie obserwować? Polecam sprawdzić na start parę tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dalszego poznawania bloga. Jest on dosyć bogaty w treść, w związku z tym wierzę, że każdy będzie mógł odkryć tu coś dla siebie!